MODERN I

Modern t o kolekcja stworzona z myślą o kobietach i dla kobiet. Falista linia nawiązuje swą płynnością do linii ciała, pokazując jego piękno i doskonałość. Motyw jest delikatny, niepowtarzalny - po prostu kobiecy. Idealnie wpasuje się w jasne przestrzenie, pełne damskich drobiazgów i dekoracji, a ich nienachalna estetyka podbije także serca mężczyzn.
Przedstawiono przykładowe wykończenia. Kolorystyka drzwi jest otwarta dla barw z palety RAL.

WYPOSAŻENIE DRZWI

Płytowe wewnętrzne drzwi jednoskrzydłowe. Skrzydło drzwiowe oparte na ramie z profili drewnianych i wypełnieniach z płyt LDF. Panel powierzchni skrzydła wykonany z trzech płyt HDF o grubości 5 mm (nie dotycz y wzoru Modern II – wzór wykonany z jednej monolitycznej płyty HDF o grubości 5 mm). Obrabiana jedna z trzech płyt. Płyty doklejone na powierzchni skrzydła po wykonanej obróbce skrawaniem.

SYSTEMY DRZWIOWE I DANE TECHNICZNE

Wzory wykonane za pomocą obróbki skrawaniem z zastosowaniem frezarki pięcioosiowej. Obróbka wykańczająca wykonana za pomocą szczotkarki.

Narzędzia skrawające w obróbce wstępnej: frezy trzpieniowe i/lub frezy palcowe.

Charakterystyki ostrzy narzędzi: płaskie lub kuliste. Minimalny pro­mień użytych frezów wynosi 3 mm. Powierzchnia skrzydła pokryta lakierem półmatowym.

KOLEKCJA: MODERN
KOLOR: Biały
PRZESZKLENIE: Brak

Kolor